Závěrečné projekty 1. ročníku a 9/12 Vyvolených

Je za námi 1. ročník 2014 PŠO, který studentky ukončily závěrečným projektem.
V něm měly uplatnit všechny zkušenosti a vědomosti, které jim 1. ročník Polymerové školy online dal, a zároveň zapojit svou kreativitu a originalitu.
Sešlo se nám krásných 27 projektů, ze kterých jsme vybrali 9 tzv. „Vyvolených“, které dostanou možnost svůj projekt natočit a prostřednictvím Polymerové školy jej prodávat.
Číslo 9 však není konečné 🙂 Ostatním studentkám, které do uzávěrky dodaly svůj projekt, jsme daly možnost na něm ještě zapracovat a vysloužit si tak místo mezi celkově 12 Vyvolenými. Nebudou to mít lehké, v druhém kole bude o zbylých 3 vítězných projektech rozhodovat nesmlouvavá porota složená z nikoho jiného, než ze samotných studentek 1. ročníku 2014 PŠO. Držte jim proto palce!

A jak se studentkám jejich projekty povedly a které byly vybrané mezi 9 Vyvolených?

Na první otázku vám odpoví stránka http://fimoakademie.cz/zaverecne-projekty-1-rocniku-2014/, kde si můžete všechny projekty detailně prohlédnout.

A mně je velkou ctí vám představit našich 9 Vyvolených. Gratulujeme!

Martina Buriánová – Tereza Čermáková – Barbora Daňová – Dagmar Kakáčová – Marcela Lisíková – Lucie Plačková – Martina Průšová – Zdeňka Táborská – Jana Vinklátová

9_vyvolenych