Tulipánková lekce povrchových úprav pod vedením zkušené lektorky Moniky Brýdové

Monika Brýdová je velmi známá česká propagátorka kreativního tvoření nejen z polymerových hmot. Studenty 2.ročníku Polymerové školy provede zajímavým videoworkshopem zaměřeným na povrchové úpravy.

Sama o sobě píše:

Polymer jsem poznala asi před deseti lety na výstavě v Německu. Zpočátku to pro mne byla jen nějaká nová modelína, ale rychle jsem ho „odhalila“. Již předtím jsem pracovala občas s jinými modelovacími hmotami, ale polymery mne prostě okouzlily svými vlastnostmi a neskutečně širokým spektrem využití. Baví mě na nich ta multifunkčnost – polymer je prostě taková dokonalá „herečka“, která zahraje, co si člověk přeje… Když chcete, aby byla kamenem, tak jím bude, není problém proměnit se v dřevo či keramiku. A k rozehrání téhle skvělé hry stačí fantazie a trocha té trpělivosti 🙂 V Polymerové škole se těším na nové lidi, žáky, ostatní lektory. Doufám, že i moje troška do mlýna bude tím pověstným zrnkem, které tvoří velký celek…


 

Monika vás v oboru povrchových úprav naučí výrobu roztomilých tulipánků a jejich různé varianty zdobení a použití:

„Tulipánky třikrát jinak”

V projektu se naučíte konstrukci jednotlivých květů a tři různé možnosti povrchové úpravy – patinování, šablonování a práce s silikonovými formičkami a pudry.

Tulipánky můžete použít na výrobu náušnic, ale ukážeme si i jejich zakomponování do náhrdelníku či náramku.

 

Objednat kompletní 2.stupeň Polymerové školy online s mnoha bonusy klikněte zde

 

Polymerová škola online.

www.fimoakademie.cz

Komentáře