Staňte se polymerovým odborníkem, učte se od nejlepších, bavte se tvořením a získejte nové přátele.

Získejte zdarma e-book 9 kroků, které změní radost z fimování v osobní úspěch a k tomu 2 videokurzy a jeden tutorial zdarma. 

Zadejte jméno, e-mail a dárky jsou vaše.

Takové šperky dokážete velmi brzy vyrábět i Vy, a to bude jen začátek !

Již během několika lekcí dokážete vytvářet originální vlastní šperky tak jako studentky ročníku 2013. Následně je začaly prodávat a jejich investice byla velmi rychle zpět. Mnoho studetentek bylo schopno investované peníze  získat zpět prodejem, workshopy a dalšími aktivitami, které se ve škole naučily  již v první polovině studia !  Tak jako jedna ze studentek ročníku 2013:

Mária Smetánková

Vstúpiť do Polymerovej školy online, bolo jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote, aj keď tomu predchádzalo váhanie a asi aj strach, ako to pri nových veciach a výzvach chodí, neľutujem vynaložených finančných prostriedkov, ktoré sa mi už niekoľkonásobne vrátili. Ako úplného začiatočníka a samouka, to bol pre mňa doslova raketový štart a za tento krásny rok so všetkými tvorcami a spolužiačkami Vám chcem len a len poďakovať. Pre všetky nové žiačky mám len jediný odkaz:

"Chodte do toho, nebudete ľutovať. Už sa neviem dočkať 2.ročníka."

 

 

 

Co vás čeká během studia prvního stupně ?

9 lekcí s 18 workshopy !

Více jak 20 hodin video materiálu s plnohodnotnými workshopy. Velké množství tipů a triků, které vám pomohou s přesnější a rychlejší tvorbou.

Bonusová videa

Více jak 10 hodin video materiálu s bonusy. Njadte zde plnohodnotné video-workshopy zahraničních , ale i vyznačných českých lektorek. Bonusy vás uchvátí svojí pečlivostí a originalitou !

Soutěže o ceny

Pravidlené soutěže o atraktivní ceny, které vás budou motivovat, posouvat dále a pomocí nich si ve vás otevírat vaši vlastní originalitu a směr.

Materiály ke každé lekci za skvělé ceny !

ke každé lekci vám nabídneme ty nejlepší ceny a budete užívat předností studentského života již od začátku první lekce. získáte také různé možnosti v ostaních e-shopech, kde budete moci získávat další bonusy a materiály.

Pravidelné webináře a konzultace nejen s lektory.

Živé webináře s lektory, vyhlašování soutěží a bonusů. Poradna pro studenty. Stále vám budeme na blízku pokud zrovna bude potřeba.

12 vyvolených !

Na konci ročníku, lektoři vyberou 12 z vás, kteří získají jedinečnou příležitost být součástí DVD, které bude propagováno po celé Evropě ve spolupráci s firmou Steadtler. Vyzkoušíte si jak natočit svůj vlastní videokurz, pomůžeme vám realizovat vaše projekty na kameru a budeme s vámi při jejich propagaci. Získáte možnost ukázat nejen vaši polymerovou tvorbu, ale i získat příležitosti na další spolupráci v polymerovém světě např. i s firmou Staedtler. Pomůžeme vám nastartovat vaši polymerovou kariéru. Tak jako studentkám roku 2013.

Tutorialy a deníky ke každému workshopu v PDF

U každé lekce, bonusů nebo videa vždy najdete ke stažení "taháky-tutorialy"v PDF formátu, které vám pomohou při vaši tvorbě a realizaci originálních šperků.

Akreditace MŠMT s certifikátem o ukončení studia.

Vlastníme plnohodnotnou akreditaci ministerstva školství pro udělování certifikátu v oboru vzdělávání z polymerových hmot. Můžete si tedy nárokovat proplacení v rámci akreditace MŠMT tak jako učinili studenti v předešlém roce.

Lektoři Polymerové školy online 1.stupeň!

Více informací o konkrétních lektorech daného ročníku najdete na dalších stránkách.

Petra Nemravova

Petra Nemravova

Polymerová lektorka

Organizátorka největších polymerových akcí u nás, letos ECC. Majitelka obchůdku s polymery a příslušenstvím. Výborná lektorka s neskrývanou láskou k polymerové hmotě.

Eva Haškova

Eva Haškova

Lektorka

Eva patří mezi nejúspěšnější polymerové umělce u nás. O její tvorbu je velký zájem nejen v ČR ale i v zahraničí. Své šperky prodává a prezentuje pod značkou E.H.design. Její kurzy jsou stále plné. Šperky jsou ceněné pro precizní zpracovaní a jedinečný styl autorky.

Dana Fruitensse Phamová (CZ)

Dana Fruitensse Phamová (CZ)

Lektorka

Šťavnatá tvorba z polymeru. Fruitensse je zkušenou lektorkou polymerových kurzů. Její výrobky jsou odrazem její fantazie, která jak se zdá nemá hranice. Fruitensse je oblíbená nejen kvůli jedinečným projektům, ale také pro svoji ochotu předávat své zkušenosti ostatním.

Dominika Haladová (SK)

Dominika Haladová (SK)

Lektorka - studentka rocniku 2013

Dominika Haladová je dalším příkladem skvělého a rychlého postupu v prvním ročníku polymerové školy. Během ročníku 2013 stihla nejen natočit několik video workshopů, ale i natáčet pro slovenskou televizi, publikovat tutorialy v časopisech a získát pracovní místo ve společnosti Kreativní svět s.r.o. Nevěříte , klikněte na její profil a přečtěte si její celý příběh. Jak vidíte i vám se může splnit sen.

Alessio Busanka (Itálie)

Alessio Busanka (Itálie)

Lektor

Jeho umělecká cesta začala už dávno s ilustracemi a komiksy. Autor Fantasy komiksu v Itálii. Od roku 2009 se však něco změnilo, protože vyzkoušel sochařství. Byla to láska na první pohled a bylo to úžasné! Jeho práce je velmi sugestivní, protože poukazuje na vášeň lidí. Nyní se hodně zabývá stylerm FAN-ART a jeho výrobky jsou velmi osobité !

Daniela Klein (CZ)

Daniela Klein (CZ)

Lektorka - studentka ročníku 2013

Daniela se stala lektorků během prvního ročníku 2013 a natočila skvělé video, které bude součástí nového ročníku. Půjdete v jejích stopách ?

Zuzana Slovačková (SK)

Zuzana Slovačková (SK)

Lektorka

Majitelkou úspěšného internetového obchůdku s ručně vyráběnými svíčkami a bižuterií. Zuzana se zabývá výrobou svíček i bižuterie. V poslední době ji očarovala FIMO hmota. S výrobou svíček ze včelího vosku má dlouholeté zkušenosti.

Noelia Contreras (ESP)

Noelia Contreras (ESP)

Lektorka

Španělská umělkyně se spoustou nekonvenčních nápadů a nádhernými originálními šperky. Její tvorba je rozmanitá, společně se svým manželem Alexem se věnují tvorbě z polymeru naplno. Noelia navštívila mnoho kurzů světoznámých umělců a sama je zkušenou lektorkou.

Martina Medenica (RS)

Martina Medenica (RS)

Lektorka

Martina Medenica je srbská umělkyně, která se věnuje polymerovým hmotám. Věříme, že její projekt uspokojí váš tvůrčí hlad.

Majo Eliáš (SK)

Majo Eliáš (SK)

Fotograf

Expert v oblasti pořizování a zpracování fotografie. Výsledkem jeho práce jsou kvalitní fotky a to nejen po technické stránce. Majo je autorem článků a návodů o fotografování, kde předává své zkušenosti. Své fotografie úspěšně prodává.

Darí Fejtková (CZ)

Darí Fejtková (CZ)

Lektorka

Profesionální korálkářka s originálními nápady, která ovládá základní i pokročilé techniky korálkování.

Monika Brýdová

Monika Brýdová

Lektorka

Původním povoláním ekonomka se věnuje již mnoho let svému koníčku – kreativní tvorbě – naplno. Své nápady vydává knižně v Albatrosu (doposud vydala 13 samostatných knih a 3 spoluatorsky), spolupracuje na tvorbě televizního pořadu Rady ptáka Loskutáka, pořádá kurzy kreativní tvorby, zájezdy na kreativní výstavy v zahraničí. Publikuje v časopisech a hlavně své nápady prezentuje na svých webových stránkách.

Sabine Backer

Sabine Backer

Lektor Polymerové školy

Sabine Backer je polymerová umělkyně žijící ve Švýcarsku, kde se nachází také její studio. Její tvorba je rozmanitá inspirovaná přírodou a surealismem. Sabine je zkušenou lektorkou, která se do tvoření dokáže ponořit a fimovat 10 a více hodin v kuse.

Zuzu Liptáková

Zuzu Liptáková

Lektorka Polymerové školy

Romanticky laděné polymerové šperky s miniaturními prvky a důrazem na harmonii barev a nositelnost. Šperky kombinuje s broušeným sklem a její výrobky jsou nejen precizní, barevné, ale i kompozičně dokonalé.