Objednávka Twist náramek

Martina Zlatníková

Co zakoupením online workshopu získáte?

 • 1

  Přístup do uzavřené sekce

  Jakmile vyplníte objednávku a zaplatíte workshop. V den, kdy uhrazená částka za kurz přijde na účet Polymerové školy online s.r.o., obdržíte přístupové údaje do uzavřené sekce s odkazem, kde budete moci shlédnout zakoupený online workshop.
 • 2

  Komunikaci s lektorem

  V uzavřené sekci pomocí diskuze a následně případně i živého webináře můžete komunikovat s autorem online workshopu. Webinář bude vždy zveřejněn k danému workshopu v uzavřené sekci.
 • 3

  Účet věrnostní peněženky PAYme zdarma pro získání slev a bonusů.

  Bezplatně, bezpečně, bez poplatků a zcela zdarma bez dalších povinností, získáte nový registrační bonusový účet zdarma. Payme vám v budoucnu bude sloužit pro placení nejen v Polymerové škole online s.r.o., ale i na dalších stránkách, a pomocí tohoto věrnostního bonusového účtu získáte další slevy, bonusy a výhody. Registraci provedeme za vás a následně potvrdíte e-mailem pomocí aktivace svého účtu. V případě, že nebude chtít aktivovat účet, stačí obdržený aktivační e-mail ignorovat a registrace nebude provedena. Registrační e-mail bude odeslán přímo z paymeperiscope.com portálu. Pokud by vám nedorazil, podívejte se také do spamu.

Stačí vyplnit objednávku a zaplatit. Následně obdržíte e-mailem přihlašovací údaje do uzavřené sekce, kde můžete shlédnout video. 

Potřebujete pomoc?

Napište nám na info@polymerovaskola.cz 

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.