Objednávka on-line workshopu

Mořské Ježovky


Martina Medenica

Martina Medenica

Autorka workshopu

Martina je srbská umělkyně. Tvoření ve všech formách jí provází už od dětství. Vystudovala fotografii a grafiku na Fakultě výtvarného umění v Bělehradě. Je členem srbské Asociace aplikovaného umění a designu. Navrhla mnoho monografií pro srbské Národní museum. Pro širokou klientelu vytváří grafické návrhy. Ale její umělecké vášně jsou I v jiných oborech. Polymerovou hmotu objevila už před mnoha lety, ale plně pochopila její pravou hodnotu až v roce 2011. Tehdy se do ní zamilovala doslova na první dotek. Její hlavní motivací bylo tvořit specifické a osobité šperky, které měla vždy ve svých představách, ale nemohla je nikde sehnat. Tak začala vyrábět šperky pro sebe, svou maminku, přátele a brzy své výrobky začala i prodávat. Martinu tvorbu najdete v mnoha galeriích v Bělehradu. Objevila se i v knize od Marie Segal „The polymer clay artist's guide" a na jaře 2014 také v časopisu Polymer Arts Magazine. Více o její tvorbě se můžete dozvědět na stránkách www.martinamedenica.com


Jedinečný projekt od Martiny Medenici, který si pohrává s ulitou mořské ježovky, barvami a ozdůbkami, vás s lehkostí přenese do letní prázdninové atmosféry u moře.

Projekt je inspirovaný ulitami mořské ježovky, naučíte se jak si vyrobit vlastní formu a jak ji použít. Martina vám ukáže, jak si vytvořit lehoučký přívěsek ježovky z polymerové hmoty, jak získat krásný šťavnatý, sukulentní vzhled a zářivé barvy. Na závěr uvidíte zdobení ježovky a vytváření ozdobných přívěsků a celkovou kompletaci. Projekt Martiny se zaměřuje na konkrétní téma, které otevírá spoustu možností pro vaši fantazii.


Objednávka on-line workshopu

Mořské Ježovky