Základní informace najdete ve video-pozvánce.

Brány pro registraci do druhého stupně jsou již otevřeny.

Prodej druhého stupně jsme odstartovali živým webinářem, na kterém získáte všechny informace o škole, oborech, lektorech atd... Záznam webináře najdete na další stránce. Stačí kliknout na odkaz pod tímto textem.

Na co se můžete těšit?

Prodej začne 17.12.2014 živým webinářem online

Na webináři se dozvíte co Vás čeká a nemine v rámci druhého ročníku.

Střetnutí fanoušků a studentů Polymerové školy

V příštím roce pro vás chystáme mnoho zajímavých akcí a jednou z nich bude setkání studentů a fanoušků Polymerové školy, které proběhne na přelomu května a června.

Budete moci se navíc účastnit i živých wokshopů v našem Fimáriu

Součástí školy nebude jen online program, ale bude zde i možnost navštívit různé workshopy živě přímo v našem Fimáriu.

V příštím roce postoupíte nejen ve znalostech , ale propojíme vás s celým polymerovým světem.

Bude na vás čekat více jak 20 lektorů nejen z České republiky, ale i z mnoha různých zemí. Bude se potkávat nejn při lekcích, ale i v živých vstupech .

Soutěže a výzvy

Budete více soutěžit a mít možnsot získávat ceny , které vám nejen udělají radost, ale i posunou vaše tvoření na vyšší úroveň.

Materiály, pomůcky a další výhody, které vám ušetří peníze

Získáte opět možnost těch nejlepších cen na internetu v našem e-shopu. Připravili jsme pro vás zajímavé balíčky a poukázky, které budou exklusivně jen pro studenty školy.