Registrujte se do věrnostního programu PayMe Polymerová škola a získáte slevy nebo bonusy na každý nákup na našem portálu!

PayMe peněženka a věrnostní karta v jednom.

Zapomeňte na poplatky, kreditní karty, zákaznické slevové karty, hotovost a také bankovní poplatky. Pro někoho je to těžko k pochopení a pro ostatní je to už jen jediný způsob jak nakupovat, šetřit a získávat další výhody tam, kde je akceptováno PayMe. Sbírejte kredity nákupem u ZOOT.cz, Bata.cz. Kasa.cz, prodeti.cz atd...a získané kredity použijte na nákup kurzu v poměru 1kredit=1kč! Používejte jednoduché placení svým mobilním telefonem a uživatelským jménem osobně, nebo kdekoli online, kde je PayMe akceptováno, tak jako v Polymerové škole online.

Kde budete moci PayMe v budoucnu použít?

PayMe se rozšiřuje každý den jak u nás tak v zahraničí. Již nyní můžete využít platby přes PayMe v e-shopech, restauracích, kavárnách, kluby, taxi, rozvoz jídla, kadeřnické salóny, kosmetické salóny, potraviny, e-shopy, online aukce, online fitness lekce atd..

Co vám PayMe přinese a proč ho využít?

PayMe peněženka vám přinese maximum výhod: 1. Ušetřit při každém PayMe nákupu - dostanete peníze zpět = cashback jak u nás tak v zahraničí. 2. Nakupovat za výhodné ceny. 3. Neplatíte žádné poplatky nebo skryté vedení účtu. Včetně zahraničních plateb. Vše je zcela zdarma. 4. Převedení neboli nabití peněženky je zcela zdarma se záštitou FIO banky. Peníze máte během několika minut nebo do 24hodin z jiné banky! 5. Můžete platit kdykoliv a kdekoliv s akceptací PayMe přes tvůj telefon, tablet nebo notebook. 6. Získáte zpět 20% z každého věrnostního PUTU, který obchodník nastaví a současně můžete využít slevu na produkt, kterou obchodník nastaví. 7. Nakoupit kurz jako dárek a poslat ho k narozeninámsvým kamarádům během několika minut. 8. Nakupujte společně a získejté výhodné ceny.

Je to bezpečné?

PayMe poskytuje online platby zabezpečené stejně, jako kterákoliv bankovní aplikace. Provozovatelem PayMe peněženky je firma Periscopemedia LLC. Tato společnost poskytuje placené internetové služby po celém světě. Ve většině zemí je zabezpečení online plateb povinné ze zákona, proto jsou tyto platby jednoznačně bezpečné. S vysokým zabezpečením, které používají bankovní domy.

Kolik mohu získat zpět, pokud budu používat PayMe?

Je to jednoduché, zde je názorný příklad: Polymerová škola online s PayMe a PUT 10%. Pokud s PayMe zaplatíte on-line kurz, který stojí například 600,- Kč, získáte zpět 20% z nabízeného věrnostního PUTU. Bude vám tedy vrácena částka na váš PayMe účet zpět ve výši 12,- Kč za váš nákup. S využitím PayMe Plus získáte 30 Kč zpět. Při speciální nabídce můžete získat nejen 12 Kč cashback, ale i další slevu například 10% a ušetříte tak dvakrát.

Jak mohu naložit s kreditem v peněžence?

Velmi jednoduše a rychle. Stačí převést PayMe kredit na jinou peněženku například tvého kamaráda a získat hotovost od něj ihned nebo v restauraci požádat číšníka o hotovost a převést mu požadovaný kredit. Doporučujeme ovšem využít získané kredity a proměnit je ve slevu v dalších partnerských firmách a tím pádem znásobit svůj bonus! Pokud jste obchodník a prodáváte své šperky, kurzy, služby atd.. tržbu získanou přes PayMe si můžete kdykoliv převést na svůj bankovní účet.

Mohu účet kdykoliv zrušit?

Ano, kdykoliv můžete účet zrušit, a to zcela zdarma bez jakýchkoliv poplatků!

Zaregistrujte se zde:

Po odeslání formuláře bude vytvořena registrace PayMe účtu, který aktivujete potvrzením ve vašem e-mailu. Pokud se rozhodnete účet neaktivovat, registrace nebude dokončena. Po aktivaci můžete kdykoliv bez poplatků a pokut účet zrušit!

Sbírej kredity u partnerů za každý nákup a použij kredity na nákup kurzů.

Je skvělé, že mou peněženku mohu používat na kurzy na internetu a opět ušetřit. Včera jsem byla na zákuseček v cukrárně Ollies ( používají platbu PAYme). Nějak jsme se s kamarádkou zakecaly a zapomněly na čas. Spěchaly jsme na zaplacení a u pultu stáli 4 lidé a první v řadě řešil s pokladní drobné ..... PayMe pomohlo... zeptala jsem se servírky kolik platím....zaplatila PAYme a hurá na autobus. A během cesty na autobus mně naskočilo zpět do peněženky 20 kč.

Jarmila Plánková

Potřebujete pomoc?

Napište nám na polymerovaskolaonline@gmail.com

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.