Karafiáty se opět vracejí do módy!

Hana Auterská, česká umělkyně, známá především svými překrásnými, originálními kompletacemi, pro vás připravila bonusový videoworkshop s květinovou tématikou.

Sama o sobě píše:

Moje cesta byla velká náhoda. Anebo spíš nebyla 🙂 Na MD jsem potřebovala nějaký relax a začala jsem zalévat motivy do pryskyřice. Později jsem začala svoje medailony piplat a propracovávat, naučila jsem se ketlovat a vznikla moje obrovská závislost na komponentech. Po seznámení s polymerovou hmotou (koupila jsem základní sadu starší dceři za vysvědčení a už jí nikdy neviděla) jsem zjistila čeho je schopna a začala jsem si vyrábět korálky do barev, které se mi hodily. Pracovala jsem 10 let jako barvová typoložka a tak barvy byly můj život a dodnes si ráda míchám své odstíny. Prostě začala závislost číslo dvě. V tvorbě s polymerem jsem šla tak trochu oklikou, žádné kurzy ani speciální osobní zkušenosti. Vše vznikalo pokus-omyl a v mém případě to byla ta nejlepší cesta. Viděla jsem všude okolo spoustu inspirace a vstávala a lehala jsem s bolavou hlavou (což trvá dodnes, jen přibylo víc materiálu). Inspiruji se nejvíc přírodou, filmem, internetem a v neposlední řadě i první republikou, kterou jako období miluji. Začátky byly hodně složité a než jsem dosáhla kýženého výsledku, probděla jsem mnoho nocí… Pak mi přišla do cesty polymerová škola on-line, což byla pro mne na jednu stranu výzva a na druhou neskutečná úleva, že konečně začnu dělat věci tak, jak se dělat mají. A to od začátku. Asi za to opět mohla náhoda a snad i moje tvorba, že mne oslovila Monika Brýdová, abych se podílela jako spoluautor na knize „Polymerové nebe“, kterou považuji za velmi povedenou a je mi ctí v ní účinkovat. Prozatím se naplnil jeden z mých snů (a že jich mám). Věřím, že tím to nekončí a dělám pro to vše. Polymerová tvorba a s tím i spojená kompletační tvorba mi naplňuje život, aby byl šťastnějším.

Je to láska a své lásky já neopouštím 🙂

HANA“


Hanka vás ve své bonusové lekci provede výrobou polymerových „karafiátků“.

„Květinkové souznění“

Je to velmi jednoduchá ,ale přesto hodně efektní technika modelování květin. V první řadě jde o barevnou kompozici, s kterou nejvíc lidí bojuje,ale není to zase až tak těžké. Jde o pár pouček, jak barvy řadit. U tohoto projektu budeme vyrábět v teplých jarních barvách a také pustím nějaké to barevné moudro.

 

Objednat kompletní 2.stupeň Polymerové školy online s mnoha bonusy klikněte zde

 

Polymerová škola online.

www.fimoakademie.cz

Komentáře