Jaký byl druhý ročník Polymerové školy online?

Tak a je to téměř za námi. Postupně ukončujeme druhý ročník a můžeme rekapitulovat. Začali jsme připravovat závěrečné projekty a něco pěkného se uzavírá a končí. Proto by neškodila malá rekapitulace.

Oficiálně druhý ročník zahájil svůj provoz 3.3. 2015. Něco se povedlo a něco ne, ale určitě to stálo za to. Svůj čas nám věnovalo 25 lektorů a studovalo s námi více jak 100 studentů.

• absolvovali jsme 19 výukových lekcí v 10 oborech (imitace, modelování, color in blossom, povrchové úpravy, geometrie, organika, cany, design, fotografie a vizáž, marketing). Dohromady 1343 minut výukových videí!
  • dalších deset lekcí jsme absolvovali formou bonusových videí – celkem 342 bonusových minut
  • pomocí 14 tutoriálů jsme vypilovali techniku
  • absolvovali jsme 17 webinářů k učivu – což bylo úžasných 1768 minut
  • a 33 večerů nad fimem, kdy se nám věnovala Olinka Priclová se vší vervou a snažila se nám je různě zpestřit – celkem téměř 48 hodin
  • dostali jsme aplikaci míchátko a webkamery
  • vytvořili jsme nepočítaně výrobků
  • zaplnili jsme 25 pinterestových nástěnek Pinterest
  • vyrobili jsme kachličky do projektu 10×10
  • naše studentky se zúčastnily golfové výzvy a soutěže o šperk Lady.cz
  • rozhodně stojí za zmínku, že 14 x naše studentky zvítězily v Československé šperkařské výzvě
  • nejdelší video pro nás natočila Eva Hašková, mělo celkem 144 minut
  • nejoblíbenější výukové video, podle počtu vyrobených šperků, je od Kláry Alba a její Létající perla
  • nejdelší propovídaný webinář měla Pavla Čepelíková ke své lekci
  • nejpilnější a nejrychlejší studentkou je Jana Svobodová, která nás válcovala v počtu vyrobených krásných kousků

To byla trocha čísel a pojďme si ukázat průřez lekcemi.

Prvním oborem byla Imitace. Zahájila ji Andrea Zajacová se svou Dřevěnou šperkovnicí.

Druhým projektem v oboru Imitace byla lekce Olgy Priclové – Krojová výšivka

V lekci o modelování se nám věnoval Alessio Busanca a jeho projekty Dragon

Aneta Fjara Biskupová

a druhým projektem byla jeho propracovaná kočka Šklíba.

V oboru Color in Blossom se nám věnovaly Pavla Čepelíková a Ivana Takáčová

Pavliny technika byla tak skvělá a variabilní, že se dala použít i jinak než na květiny

Dnešní část článku zakončíme úžasnými zákoutími podle Ivany Takáčové

Již brzy zveřejníme pokračování, těšíme se na vás.

Polymerová škola online s.r.o.

Text a matematika: Dagmar Kakáčová

Fotografie: studentky Polymerové školy Online