Nic neriskujete, protože na Polymerovou školu online

se vztahuje 100% garance vrácení peněz !

ZÁKLADNÍ STUDIUM
První ročník 2014
18 workshopů v 9-ti lekcích = celkem 18 plnohodnotných kurzů !
10 bonusových videí s lektory nejen z České a Slovenské republiky, ale i zahraníčí = 18 + 10 = 28 kurzů během prvního roku
Skvělá komunita lidí v rámci Polymerové školy online.
Pdf podklady - taháky ke každé lekci s obrázky a detailním popisem.
Možnost zakoupení na 2 splátky s možností studia již po první splátce.
Zcela originální video workshop Moniky Brýdové s dcerou Dominikou v projektu matka s dcerou.
PayMe věrnostní aplikace zdarma s možností využívat slevy na další workshopy Polymerové školy online
Podpora po celý ročník studia, pravidelné webináře, živé konzultace...

Poznámka: Zakoupený ročník-y lze použít pouze k osobnímu použití. Není dovoleno tento materiál dále šířit nebo prodávat !

Uvedené ceny jsou včetne DPH 21%.

Nechodím na kurzy a nikdy jsem ani nechodila. Ovšem polymerová škola mě dokázala zaujmout šířkou svého záběru natolik, abych se přihlásila. Rozhodně nelituji, naučila jsem milion nových věcí - od tipů jak správně skladovat hmotu až po dokonalé zakončení hotových výrobků. Stálo to za to:-)

Lenka HoutkeStudentka prvního ročníku 2013

Nejčastěji kladené otázky

Zůstanou nám veškerá videa a materiály k dispozici i po skončení jednotlivých ročníků školy ?

Ano, veškerá videa , tutorialy, pdf, mp3.. celý studijní materiál s videii, vám zůstane neustále k dispozici i po skončení prvního rořníku. V případě pokračovaní ve studiu 2,3,4 ročníku budete mít vše neustále po ruce.

Splňuje kurz akreditaci ministerstva školství  ?

Vlastníme plnohodnotnou akreditaci ministerstva školství pro udělování certifikátu v oboru vzdělávání z polymerových hmot. Můžete si tedy nárokovat proplacení v rámci akreditace MŠMT tak jako učinili studenti v předešlém roce.

Mohu platit na splátky ?

Ano, můžete. Splátky budou nastaveny ve formuláři při objednávce. Možnost platit na splátky bude ve formě 2 splátek po 30 dnech. Tedy první splatka ihned a druhá za 30 dní. Po zaplacení první splátky vám bude již umožněn přístup do studentské sekce prvního ročníku 2014. V případě , že nebude uhrazena druhá splátka, bude okamžitě zamezen přístup k lekcím!

Mohu načerpané znalosti a vědomosti učit dále a použivat pro svoji tvorbu ?

Jedním z našich cílů, je vás naučit originalitě a své výrobky vyrábět jako zcela orginální a vám vlastní. Díky znalostem, které se naučíte najdete svoji originalitu velmi brzy, a proto můžete učit ostatní co budete umět a znát. Na základě toho si můžete vydělavat další peníze, které budete získávat nejen z vlastních workshopů, prodeje šperků, ale i prodejem své orginality a vědomostí.

Mohu sledovat workshopy, webináře i na tabletu nebo smart-phonu ?

Ano, můžete 🙂 Stránky jsou připraveny tak, aby jste mohli bez problémů vše sledovat na tabletech, smart telefonech a ostatních přenosných zařízeních.

Kdy obdržím uvedené bonusy ?

Veškeré bonusy budete získávat během studia ročníku 2014, protože některé z nich se vám budou hodit při studiu určitých lekcí  a některé zase využijete v rámci vašich časových plánů.